Kontaktinformasjon

NavCom service  
24 timers servicetelefon for skip: +47 47 46 84 84                                                                                      
Lokal Bergen: +47 95 19 22 10
NavCom@IKM.no
                                                                                                                                                                      




Hovedkontor Larvik: IKM Instrutek AS

Elveveien 28

3262 Larvik 

Tlf. 33165700

IKMinstrutek@IKM.no




 

Avdelingskontor Stavanger:
IKM Instrutek AS 
Tlf. 33165700
IKMinstrutek@IKM.no

Avdelingskontor Bergen:
IKM Instrutek AS

Tlf. 55506410
IKMinstrutek@IKM.no

Avdelingskontor Ålesund:
IKM Instrutek AS 
Tlf. 33 16 57 00
Mob. 404 19 158
IKMinstrutek@IKM.no

  Besøksadresse:
Skvadronveien 24
4050 Sola
Besøksadresse:
Johan Berentsens vei 63
5160 Laksevåg
Besøksadresse:
Postvegen 18
6018 Ålesund
Leveringsadresse:
Skvadronveien 24
4050 Sola
Leveringsadresse: 
Johan Berentsens vei 63
5160 Laksevåg
Leveringsadresse: 
Postvegen 18
6018 Ålesund




Administrasjon        
Navn:                            Stilling:             

 

M:

E-post:

Trond Jacobsen  Adm.direktør   97707897
Trond.Jacobsen@IKM.no 
Magnus Østby  Markedssjef    90747802
Magnus.Ostby@IKM.no 
Anders Kaasa IT Leder 40222575 Anders.Kaasa@IKM.no
Anette Findorff  Regnskapssjef    40036607
Anette.Findorff@IKM.no 
Anneke Berger Økonomimedarbeider 92697771 Anneke.Berger@IKM.no
Inghild Næss Logistikkansvarlig Inghild.Naess@IKM.no
Geir Rune Hvarnes Lagersjef 45474233 GeirRune.Hvarnes@IKM.no
Vidar Olsen Lagermedarbeider 33165709 V.Olsen@IKM.no





Produkt- og Innesalg
Steinar Carlsen

Avdelingsleder
Produkt og Innesalg

  47463371 Steinar.Carlsen@IKM.no
Bjørn-Erling Elgesem Produktansvarlig elektro   90757768 Bjorn-Erling.Elgesem@IKM.no
Andreas Frantzen Produktansvarlig elektro 47693411 Andreas.Frantzen@IKM.no
Jan-Fredrik Wold Produktansvarlig elektro   90732706 JanFredrik.Wold@IKM.no
Espen Tordal Produktansvarlig automasjon   40437709 Espen.Forde@IKM.no
Odd-Arve Maarnes Avd. leder Supply House   95742661 OddArve.Maarnes@IKM.no






Salgsavdeling Elektro og Automasjon
Rolf Kinck Salgssjef
Elektro og Automasjon
  47452293 Rolf.Kinck@IKM.no
John-Kåre Thilesen Key Account Manager automasjon   40021332 John.Kaare.Thilesen@IKM.no
Bjørn Fredrik Ilestad Salgsingeniør automasjon   40405212 Bjorn.Ilestad@IKM.no
Magne Karlsen Product Manager Energy   48895979 Magne.Karlsen@IKM.no







NavCom salgsavdeling
Rune Hassum Salgsdirektør 47452133 Rune.Hassum@IKM.no
Kristian Eftedal Business Development Manager 90886718 Kristian.Eftedal@IKM.no
Torjus Næss Salgsleder  99327094 Torjus.Naess@IKM.no
Nathalie Slettedal
Teknisk salgssupport    92893322 Nathalie.Slettedal@IKM.no
Knut Tvedt Teknisk Salgssupport   95192213 Knut.Tvedt@IKM.no
Bjørn Sverre Mikkelsen Salgssjef eksport 98214470 Bjorn.Sverre.Mikkelsen@IKM.no







NavCom serviceavdeling
Snorre Dahl Lie Servicesjef 48895980 Snorre.Lie@IKM.no
Thor-Arne Larsen Teknisk leder 90757771 Thor-Arne.Larsen@IKM.no
Rune Bjønnes Service koordinator 47462836 Rune.Bjonnes@IKM.no
Arild Steffensen Service koordinator 95192216 Arild.Steffensen@IKM.no
Trond Ole Eilif Krag Senior serviceingeniør 47454703 Trond.Krag@IKM.no
Tom Sigurdssøn Senior serviceingeniør 48996008 Tom.Sigurdsson@IKM.no
Harald Evensen Senior Serviceingeniør 48884208 Harald.Evensen@IKM.no
Jan Arild Finnvik Vorland Serviceingeniør 47344309 Jan.Arild.Vorland@IKM.no
Erlend Soltvedt Serviceingeniør 95192215 Erlend.Soltvedt@IKM.no
Roger Johansen Serviceingeniør 96943293 Roger.Johansen@IKM.no





 

Maskinvern og Tilstandskontroll

Robert Kaasa Avdelingsleder 91885633 Robert.Kaasa@IKM.no
Eivind Fiskerstrand Salgsleder 40419158 Eivind.Fiskerstrand@IKM.no
Thomas Polsrød Prosjekt- og salgsingeniør 41405222 Thomas.Polsrod@IKM.no
Tommy Tellefsen Teknisk leder CMS 90757773 Tommy.Tellefsen@IKM.no
Christopher Bärwald Prosjektingeniør 47467314 Christopher.Barwald@IKM.no
Gunnar Gregersen Vibrasjonsingeniør 47979615 Gunnar.Gregersen@IKM.no
Robert Røren Vibrasjonsingeniør 45974908 Robert.Roren@IKM.no
Sven Are Ellingsæter Vibrasjonsingeniør 47485913 Sven.Are.Ellingsaeter@IKM.no
Dobromir Dragiev Vibrasjonsingeniør 40036458 Dobromir.Dragiev@IKM.no





 
 
IKM Instrutek Footer
IKM Instrutek Footer
IKM Instrutek Footer
IKM Instrutek Footer
IKM Instrutek AS
Elveveien 28, 3262 Larvik, Norway, T: +47 33 16 57 00, F: +47 33 16 57 01, E: IKMinstrutek@IKM.no